Strona główna   >   Oferty pracy   >   Stażysta IT

Stażysta IT

E.ON Polska IT Support Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, ul. Towarowa 7a, 2022-09-19

Grupa E.ON to wiodący europejski koncern energetyczny. E.ON Polska IT Support jest odpowiedzialna za wsparcie oraz obsługę procesów IT spółek działających na terenie Warszawy.
Stażysta IT
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Towarowa 7a
Nasze wymagania
  • Studentka/Student III - V roku studiów – preferowane kierunki: informatyka lub kierunki pokrewne
  • znajomość Microsoft Windows 10, MS Office
  • podstawowa znajomość zagadnień sieciowych
  • znajomość jęz. angielskiego – poziom min. komunikatywny (rozumienia prostych dokumentacji technicznych oraz instrukcji)
  • umiejętność współpracy w zespole
  • umiejętności miękkie (komunikatywność, dobre zarządzanie czasem)
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • znajomość SQLJava na poziomie podstawowym

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie IT w zakresie rozwiązywania problemów zgłaszanych przez użytkowników
  • zapoznanie ze systemami (klasy BPM, jira, GIS, OMS)
  • tworzenie analiz
  • wsparcie projektów w obszarach analiz, programowania oraz testów

To oferujemy

  • staż na 12 miesięcy w oparciu o umowę zlecenie
  • staż w formie hybrydowej
  • udział w rozwojowych projektach
  • wsparcie doświadczonych ekspertów

dzisiaj

Accenture Sp. z o. o.

małopolskie, Kraków

dzisiaj

mazowieckie, Warszawa

dzisiaj

pomorskie, Gdańsk