Strona główna   >   Oferty pracy   >   Stażysta ds. Administracyjnych

Stażysta ds. Administracyjnych

Grupa ERBUD, śląskie / Rybnik, 2022-06-23

Dynamicznie rozwijająca się firma, świadcząca usługi serwisowo - remontowe dla energetyki i przemysłu, należąca do Grupy Erbud, poszukuje osób zainteresowanych na stanowisko:

Miejsce pracy: Rybnik
Zadania:
Zakres obowiązków:
  • Kompleksowa obsługa administracyjna brygad produkcyjnych, w tym:
    • Organizowanie i bieżąca ewidencja zakwaterowania pracowników liniowych na kontraktach w kraju i zagranicą;
    • Ewidencja i nadzór nad uprawnieniami pracowników liniowych oraz organizowanie szkoleń w tym zakresie w celu uzyskania / odświeżenia uprawnień;
    • Przygotowywanie dokumentów takich, jak: ubezpieczenie pracowników na wyjazd krajowy lub zagraniczny, przepustki dla pracowników, ewidencja delegacji krajowych i zagranicznych.
Wymagania:
Oczekiwania:
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office (Word, Excel, Outlook);
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie, realizującej projekty międzynarodowe;
  • Pakiet opieki socjalnej (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do aktywności sportowych, ZFŚS);
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Oferujemy:
Oferujemy:
  • Dofinansowanie karty sportowej / leasingu roweru
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie uprawnień, studiów, zajęć językowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wewnętrzne szkolenia i programy rozwojowe
  • Okolicznościowe spotkania firmowe
  • Konkursy wewnątrzfirmowe
  • Posiłki dla pracowników budów
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.

wczoraj

Colt International

mazowieckie, Warszawa

wczoraj

Staff Partners

mazowieckie, Warszawa, Śródmieście

wczoraj

Polska Kancelaria Brokerska Sp. z o.o.

dolnośląskie, Wrocław, Św. Antoniego 7

2022-06-23

Headcount Solutions Polska Sp. z o.o.

mazowieckie, Warszawa, Ursus