Strona główna   >   Oferty pracy   >   Staż - technik prac biurowych

Staż - technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie, śląskie / Chorzów, 2022-06-17

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/22/0597
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie czynności pomocniczych przy obsłudze wniosków o wypłatę śwadczeń z art. 13 ustawy o pomocy obywatelom UK, wykonywanie czynności pomocniczych przy wprowadzaniu danych do ogólnopolskiego systemu przygotowanego przez ministerstwo cyfryzacji, prace techniczne przy segregacji dokumentacji wydziałowej, przygotowanie dokumentacji do archiwizacji, porządkowanie akt. Wydziały, pomoc w obiegu korespondencji Wydziału, wykonywanie innych czynności biurowych zleconych przez Dyrektora Wydziału.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: bardzo dobra obsługa komputera

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

warmińsko-mazurskie, Olecko

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

mazowieckie, Piaseczno

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

lubelskie, Dorohusk

dzisiaj

Miejski Urząd Pracy w Lublinie

lubelskie, Lublin