Strona główna   >   Oferty pracy   >   Staż pracownik biurowy

Staż pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia, kujawsko-pomorskie / Toruń, 2024-04-04

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/24/0431
OBOWIĄZKI:
kontakt telefoniczny z petentami, segregowanie i porządkowanie dokumentacji biurowej, prowadzenie ewidencji dokumentacji, wprowadzanie danych do systemów komputerowych, obsługa interesantów kancelarii, weryfikacja poprawności rejestrowanych dokumentów, kontakt z organami administracji publicznej oraz sądami, archiwizowanie akt prowadzonych postępowań, skanowanie korespondencji przychodzącej do systemu komputerowego, sporządzanie projektów pism urzędowych, dostarczanie wytworzonej korespondencji do własciwej miejscowo placówki poczty, uzupełnianie dokumentacji do akt prowadzonych postepowań.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: prawo, administracja

Wymagania inne:

specjalność: pracownik biurowy, administratywista, prawnik

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

dzisiaj

SAWIMED Sp. z o. o.

mazowieckie, Sawice-Wieś, ul. Ogrodowa 20, koło Sokołowa-Podlaskiego

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej

małopolskie, Budzów

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

śląskie, Węgierska Górka

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim

mazowieckie, Płoniawy-Bramura