Strona główna   >   Oferty pracy   >   Staż pomoc administracyjna

Staż pomoc administracyjna

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia, kujawsko-pomorskie / Toruń, 2024-03-20

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/24/0553
OBOWIĄZKI:
prowadzenie spraw w powierzonym zakresie: przyjmowanie wniosków od klientów ośrodka, obsługa centrali telefonicznej, obsługa Kancelarii, rejestracja korespondencji, obsługa sekretariatu, współdziałanie z innymi komórkami organizacyjnymi Ośrodka w sprawach wymagajacych uzgodnień, przygotowywanie dokumentacji do wysyłki, archiwizowanie dokumentów, wykonywanie poleceń opiekuna stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: administracja, ekonomia
Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: ekonomiczne
Uprawnienia: znajomość MS OFFICE

Wymagania inne:

wykształcenie średnie ekonomiczne, wyższe z zakresu administracji, ekonomii

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle

podkarpackie, Jasło

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie

mazowieckie, Sochaczew

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim

mazowieckie, Mościska

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

łódzkie, Uniejów