Strona główna   >   Oferty pracy   >   Starszy referent w Dziale Spraw Studenckich (DS Dwudziestolatka)

Starszy referent w Dziale Spraw Studenckich (DS Dwudziestolatka)

Uniwersytet Wrocławski, dolnośląskie / Wrocław, Plac Uniwersytecki 1, 2022-11-28

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs
na stanowisko starszego referenta
w Dziale Spraw Studenckich (DS Dwudziestolatka)

Miejsce pracy: Wrocław, Plac Uniwersytecki 1
Nr ref.: starszy referent.158.DSS

Nazwa stanowiska: starszy referent

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Liczba etatów: 1

Wymiar etatu: pełny etat

Główne obowiązki:
  • prowadzenie spraw związanych z zakwaterowaniem
  • obsługa mieszkańców domu studenckiego oraz współpraca z firmami zewnętrznymi
  • prowadzenie spraw związanych z wyposażeniem domów studenckich
  • prowadzenie dokumentacji wewnętrznej i zewnętrznej w ww. zakresach
  • obsługa poczty elektronicznej
  • wykonywanie dodatkowych zadań związanych z funkcjonowaniem jednostki
Wymagania konieczne:
  • wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe) oraz 2 lata doświadczenia
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • biegła obsługa komputera – pakietu MS OFFICE oraz urządzeń biurowych
  • wysoki poziom zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych
Wymagania pożądane:
  • doświadczenie w pracy o podobnym charakterze
  • dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność, pracowitość i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • dyspozycyjność
Oferujemy:
  • zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w odpowiedzialnej, pełnej wyzwań pracy
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”
  • możliwość skorzystania z karty multisport
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wypoczynku dzieci
  • preferencyjne pożyczki

wczoraj

LS Technics

śląskie, Pyrzowice, ul. Centralna 5

wczoraj

MULTiSERWIS Sp. z o.o.

opolskie, Krapkowice

wczoraj

Komenda Powiatowa Policji w Augustowie

podlaskie, Augustów