Strona główna   >   Oferty pracy   >   Specjalistka / Specjalista ds. administracji i obsługi sekretariatu

Specjalistka / Specjalista ds. administracji i obsługi sekretariatu

MOBI Sp. z o.o., dolnośląskie / Wrocław, Krzyki, 2024-03-21

Mobi Sp. z o.o. , w związku z ciągłym rozwojem, poszukuje osób na stanowisko:

Specjalistka ds. administracji i obsługi sekretariatu

Opis stanowiska:
  • Prowadzenie dokumentacji biurowej;
  • Administrowanie korespondencją wychodzącą i przychodzącą;
  • Kontakt telefoniczny i mailowy;
  • Pozostałe prace administracyjno – biurowe i inne czynności wynikające ze specyfiki stanowiska.
Wymagania:
  • Dobra obsługa komputera oraz pakietu MS Office;
  • Dokładność i rzetelność w pracy z dokumentami;
  • Komunikatywność, punktualność;
  • Wysoki poziom kultury osobistej;
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Posiadanie prawa jazdy kat B.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna);
  • Pracę stacjonarną w dobrej lokalizacji, w nowoczesnym centrum biznesowym na Krzykach.

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie

podlaskie, Białystok

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

mazowieckie, Ząbki

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

łódzkie, Łask

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

małopolskie, Nowy Targ