Strona główna   >   Oferty pracy   >   Specjalista

Specjalista

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie, małopolskie / Kraków, 2022-06-21

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Specjalista
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/22/4714
OBOWIĄZKI:
1) pełnienie roli administratora regionu i zapewnienie funkcjinalności przydzielonych informatycznych systemów zarządzania wiedzą2) koorynowanie działań administratorów lokalnych3) wsparcie techniczne na rzecz jednostek organizacyjnych oraz zabezpieczenie wsparcia administratorom lokalnym4) przygotowanie oraz prowadzenie szkoleń administratorówUWAGA ! z pełną ofertą i klauzulą RODO proszę zapoznać się na stronie: www.rcikrakow.wp.mil.plGodziny pracy: 7:30-15:30
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista zastosowań informatyki

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: poświadczenie bezpieczeństwa do klauzuli TAJNE
Uprawnienia: znajomość oprogramowania IBM Notes/IBM Domino
Uprawnienia: znajomość usług AD, DNS, Exchange, VoIP/VTC

Wymagania inne:

Wymagane wyższe wykształcenie, mile widziane informatyczne. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku 2 lata

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie