Strona główna   >   Oferty pracy   >   Specjalista zdrowia publicznego - stażysta

Specjalista zdrowia publicznego - stażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej, lubelskie / Koroszczyn, 2022-06-18

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Miejsce pracy: Koroszczyn
Numer: StPr/22/1040
OBOWIĄZKI:

asystowanie, pomoc podczas przeprowadzania granicznych kontroli sanitarnych środków spożywczych, materiałów, wyrobów do kontaktu z żywnością oraz w nadzorowanych obiektach

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe o kierunku: zdrowie publiczne lub technologia żywności lub chemia lub biologia, znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym

Miejsce pracy:

Koroszczyn

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

wczoraj

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

małopolskie, Kraków

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

lubuskie, Krosno Odrzańskie

wczoraj

wczoraj

Lundbeck Business Service Centre