Strona główna   >   Oferty pracy   >   Specjalista w dziale techniczno-administracyjnym

Specjalista w dziale techniczno-administracyjnym

Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi, dolnośląskie / Złotoryja, 2022-11-11

Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi
Miejsce pracy: Złotoryja
Numer: StPr/22/0715
OBOWIĄZKI:
wypełnianie deklaracji na podatki, aktualizacja dokumentów statutowych spółki, sporządzanie uchwał, współpraca z bankami, przygotowanie i wysyłanie kompletu dokumentów do przetargu, obsługa systemu e-nova (weryfikacja dokumentów księgowych, wprowadzanie faktur) zestawienia gwarancji przetargowych i bankowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: znajomosc pakietu MS OFFICE

Wymagania inne:

doświadczenie w zawodzie min. 1 rok na podobnym stanowisku, umiejętność pracy w zespole, umiejętność obsługi MS OFFICE

Miejsce pracy:

Złotoryja

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 do 4 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

wczoraj

BAGIETKA Marek Jackowski

lubuskie, Kostrzyn nad Odrą

wczoraj

zachodniopomorskie, Szczecin

wczoraj

zachodniopomorskie, Radziszewo