Strona główna   >   Oferty pracy   >   Specjalista / Główny Specjalista w Departamencie Działań Delegowanych

Specjalista / Główny Specjalista w Departamencie Działań Delegowanych

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, mazowieckie / Warszawa, 2024-01-30

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa powstała w 1994 r. w celu wspierania rozwoju rolnictwa i obszarów wiejskich. Jesteśmy największą Agencją płatniczą w Europie. Zajmujemy się wdrażaniem instrumentów współfinansowanych z budżetu Unii Europejskiej oraz udzielamy pomocy ze środków krajowych. Zatrudniamy ponad 11 tys pracowników w całej Polsce. Naszym pracownikom oferujemy stałe zatrudnienie, przejrzyste zasady wynagradzania, możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: ARiMR/DZN/15/24

Stanowisko pracy ds. działań samorządowych

Liczba poszukiwanych kandydatów/ wymiar etatu: 1 osoba/ 1 etat - umowa o pracę

Oferujemy:
  • przejrzyste zasady wynagradzania;
  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • pracę w największej agencji płatniczej w Europie.
Główne obowiązki:
  • Opracowywanie i aktualizacja procedur oraz dokumentów aplikacyjnych;
  • Opracowywanie i aktualizacja interpretacji w zakresie stosowania procedur;
  • Implementacja interwencji do systemu informatycznego;
  • Udział w wizytach w podmiotach wdrażających oraz bieżącym monitoringu prawidłowości realizacji działań delegowanych.
Wymagania konieczne:
  • wykształcenie wyższe;
  • minimum roczny staż pracy;
  • znajomość działań realizowanych przez Departament Działań Delegowanych ze szczególnym uwzględnieniem:
    • w ramach działań PROW 2014-2020:
      • Inwestycje w środki trwałe w zakresie poddziałania wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowywaniem rolnictwa i leśnictwa - scalanie gruntów,
      • Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej;
    • w ramach interwencji PS WPR 2023-2027:
      • Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym,
      • Infrastruktura na obszarach wiejskich oraz wdrożenie koncepcji inteligentnych wsi.
  • biegła obsługa komputera w zakresie MS Office
Wymagania pożądane:
  • znajomość zasad i kryteriów dostępu w zakresie wsparcia ze środków UE,
  • dokładność, systematyczność, komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia, dobra organizacja pracy, samodzielność.

wczoraj

Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu

dolnośląskie, Wrocław

wczoraj

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

mazowieckie, Warszawa, Kampus przy ul. Wóycickiego

wczoraj

Krajowe Centrum Ochrony Radiologicznej w Ochronie Zdrowia

łódzkie, Łódź

2024-02-21