Strona główna   >   Oferty pracy   >   Specjalista dział inwestycji i rozwoju

Specjalista dział inwestycji i rozwoju

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie, małopolskie / Kraków, 2024-02-06

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/0475
OBOWIĄZKI:
1. Praktyczna znajomość zagadnień związanych z procesem inwestycyjnym, realizacją inwestycji, prowadzeniem robót i ich nadzorowaniem.2. Samodzielne rozwiązywanie problemów natury technicznej i formalnej związanych z wykonywanymi obowiązkami Inspektora Nadzoru inwestorskiego branży budowlanej wykonywanie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego zgodnie z Prawem budowlanym.3. Dokonywanie uzgodnień, co do zakresu, terminu i warunków wykonywania robót inwestycyjnych i remontowych, nadzorowanie tych robót.4. Bieżące kontrolowanie jakości wykonywanych robót, jakości wbudowanych materiałów i przestrzeganie prawidłowej technologii robót.5. Umiejętność przygotowania materiałów do postępowań przetargowych (lub innych wynikających z ustawy Prawo zamówień publicznych) na roboty remontowe i inwestycyjne, a w szczególności opracowanie warunków technicznych łącznie z terminami realizacji zlecanych robót; opracowanie przedmiarów i obmiarów zlecanych robót; przygotowanie dokumentacji technicznej dla potrzeb przetargów.6. Weryfikacja materiałów przetargowych w tym kosztorysów ofertowych oraz kosztorysów powykonawczych, rozliczanie finansowe prowadzonych robót w zakresie swojej specjalności.7. Przygotowanie wytycznych i założeń do opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej, a dla robót niewymagających jej sporządzania tylko dokumentacji kosztorysowej.8. Kontrola stanu technicznego obiektów Uczelni (kontrole bieżące, roczne, pięcioletnie) w zakresie budowlanym (konstrukcja, wykończenie).9. Bieżąca współpraca z jednostkami organizacyjnymi Uczelni.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik biurowy (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: Szkolenie: prawo zamównień publicznych
Uprawnienia: kosztorysowanie
Uprawnienia: znajomość programu EXCEL
Uprawnienia: dyspozycyjność
Uprawnienia: współpraca w zespole
Uprawnienia: Microsoft Office

Wymagania inne:

Dobra organizacja pracy;2. Umiejętność pracy w zespole;3. Praktyczna znajomość Prawa Budowlanego;4. Znajomość Prawa Zamówień Publicznych;5. Komunikatywność;6. Dyspozycyjność;7. Praktyczna znajomość programów MS Office oraz MS Excel;8. Praktyczna znajomość programów do kosztorysowania (preferowany BIMestiMate).

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

dzisiaj

Uniwersytet Medyczny w Lublinie

lubelskie, Lublin

dzisiaj

Polskie Koleje Państwowe S.A.

mazowieckie, Warszawa

dzisiaj

ManpowerGroup

wielkopolskie, Kalisz

dzisiaj

Asseco Data Systems S.A.

zachodniopomorskie, Szczecin