Strona główna   >   Oferty pracy   >   Specjalista ds. projektów / Pracownik administracyjny

Specjalista ds. projektów / Pracownik administracyjny

Stowarzyszenie SURSUM CORDA, małopolskie / Nowy Sącz, 2023-01-04

Ogłoszenie numer: 7838913, z dnia 2023-01-04

Obecnie poszukujemy Osoby, która wzmocni zespół naszej organizacji pozarządowej w codziennej realizacji projektów społecznych.

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Opis stanowiska

Jeżeli pisanie i liczenie to coś, w czym czujesz się dobrze i chcesz się rozwijać, potrafisz wyłapać najdrobniejszy błąd w wielostronicowym opracowaniu, ale oprócz tego lubisz ludzi i potrafisz tworzyć pozytywną komunikację – to chętnie Cię poznamy!
Poszukujemy pozytywnej i samodzielnej osoby, która wspólnie z nami chciałaby realizować projekty społeczne!

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
  • Kompleksowa koordynacja i zarządzanie pakietem projektów z obszaru ustawy o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej - w gronie innych koordynatorów
  • Opracowywanie pism, prowadzenie korespondencji
  • Dokumentowanie działań i wydatków, raportowanie w określonych schematach
  • Współpraca z urzędami i wykonawcami (osobiście i online)
  • Nadzór nad prawidłowością działań projektowych (zgodność z umową, harmonogramem,  budżetem, przyjętymi wskaźniki i rezultatami)
  • Udział w spotkaniach zespołu projektowego, wymiana doświadczeń
  • Opracowywanie dokumentacji do konkursów ofert

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane prawo, administracja, zarządzanie, socjologia lub pokrewne)
  • Dojrzałość i opanowanie
  • Umiejętność angażowania się i pracy zespołowej
  • Odpowiedzialność, skrupulatność, umiejętność planowania i przewidywania
  • Wysoko rozwinięte zdolności analitycznego i krytycznego myślenia oraz wyciągania wniosków
  • Swoboda formułowania treści pisanych
  • Fokus na optymalizację działań i procesów, w tym nowe technologie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Biegła obsługa pakietu MS Office, w szczególności programu Word i Excel
  • Gotowości do pracy w biurze i niekiedy w terenie
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w organizacji pozarządowej i/lub wykonywaniu czynności przy zarządzaniu projektami

Oferujemy

  • Umowę o pracę w wymiarze całego etatu
  • Wyposażone stanowisko w biurze, w centrum Nowego Sącza (przy Placu Kolegiackim)
  • Możliwość wpływania na rozwój i losy organizacji
  • Środowisko pracy, w którym cenione jest wyciąganie wniosków
  • Nieszablonowość działań i wyzwania sprzyjające rozwojowi
  • Dynamiczną pracę w oparciu o wartości organizacji pozarządowej, w której polegamy na zaufaniu, wzajemnej pomocy i szacunku
  • Przyjazną atmosferę w zespole ludzi z pasją