Strona główna   >   Oferty pracy   >   Specjalista ds. procesu

Specjalista ds. procesu

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach, śląskie / Katowice, 2024-05-17

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/1221
OBOWIĄZKI:
Aktywny udział w usprawnianiu obecnych procesów i implementacji nowych; Bliska współpraca z koordynatorami w celu zapewnienia wysokiej jakości usług; Obsługa bazy danych. Obsługa procesów imigracyjnych i podatkowych dla pracowników klienta zewnętrznego, często zagranicznego z terenów Azerbejdżanu, Turcji w języku azerskim. Komunikacja z klientem, w tym też zagranicznym z terenów Azerbejdżanu, Turcji w języku azerskim.- Godziny Pracy: 8:00-16:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: azerski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Umiejętność obsługi pakietu biurowego MsOffice
Uprawnienia: Pracowitość
Uprawnienia: Staranność
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. średnie. Mile widziani studenci studiów na kierunku zarządzanie. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok w pracy na podobnym lub takim samym stanowisku.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 750 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

dzisiaj

Politechnika Wrocławska

dolnośląskie, Wrocław

dzisiaj

Warszawski Uniwersytet Medyczny

mazowieckie, Warszawa, ul. Żwirki i Wigury

dzisiaj

Polskie Koleje Państwowe S.A.

śląskie, Sosnowiec