Strona główna   >   Oferty pracy   >   Specjalista ds. administracyjnych z j. angielskim

Specjalista ds. administracyjnych z j. angielskim

Praca.pl Sp. z o.o., lubuskie / Zielona Góra, 2024-04-06

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Zielona Góra
Opis stanowiska:
  • Pomoc administracyjna, w tym zarządzanie korespondencją, organizacja spotkań, koordynowanie terminarzy.
  • Przygotowywanie dokumentów.
  • Tworzenie prezentacji, również w języku angielskim.
  • Zakładanie i archiwizacja dokumentacji.
  • Obsługa recepcji.
  • Kontakt z partnerami firmy (w tym międzynarodowymi).
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom B2/C1).
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Wysoka kultura osobista oraz komunikatywność.
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Przyjazną atmosferę w pracy w międzynarodowym środowisku.

dzisiaj

NES Global Talent

opolskie, Opole

dzisiaj

MPM agd S.A.

mazowieckie, Milanówek

dzisiaj

Warszawski Uniwersytet Medyczny

mazowieckie, Warszawa

dzisiaj

GEODIS Poland

mazowieckie, Warszawa, ul. Postępu 17b