Strona główna   >   Oferty pracy   >   Specjalista ds. Administracyjno-Technicznych

Specjalista ds. Administracyjno-Technicznych

ISS Facility Services Sp. z o.o., dolnośląskie / Wrocław, Stare Miasto, 2024-02-02

People make places
Miejsce pracy: Wrocław, Stare Miasto

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie kompleksowej obsługi obiektów. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2000 pracowników.

Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie bieżących zadań administracyjnych
  • Współpraca z zespołem na obiekcie (Helpdesk, Dział Administracji, Mail Room lub serwis)
  • Codzienny kontakt z klientem poprzez mail
  • Przygotowanie oferty, wyceny na zapytanie klienta
  • Bezpośrednia współpraca z działem technicznym
  • Ustalanie zadań
  • Realizacja zgłoszeń
  • Obsługa serwerowni
  • Koordynacja prac technicznych na budynku
Wymagania:
  • Język angielski na poziome umożliwiającym swobodną komunikację - warunek konieczny
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Elastyczność-gotowość do dostosowywania się do zmieniających się warunków i wymagań.
  • Sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Gotowość do pracy w ruchu-nie jest to stanowisko w którym większość czasu spędzasz przy biurku

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
  • Praca w międzynarodowej firmie
  • Zniżki na dodatkowe pakiety socjalne
  • Możliwość wykupienia dodatkowych pakietów socjalnych (Karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie) po preferencyjnych cenach
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Platformę do nauki języków
  • Darmowe konsultacje specjalistyczne z różnych dziedzin (psychologia, prawo, finanse, ekonomia, sprawy pracownicze).

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

małopolskie, Muszyna

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

śląskie, Tarnowskie Góry

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

wielkopolskie, Kórnik

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

świętokrzyskie, Chęciny