Strona główna   >   Oferty pracy   >   Specjalista ds. administracyjno-biurowych

Specjalista ds. administracyjno-biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy, dolnośląskie / Smardzów, 2024-02-12

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy
Miejsce pracy: Smardzów
Numer: StPr/24/0069
OBOWIĄZKI:
Wprowadzanie danych do systemu komputerowego.Przyjmowanie, wysyłanie korespondencji oraz poczty elektronicznej.Archiwizacja dokumentów.Nadzór nad zaopatrzeniem biura w materiały do pracy.Sporządzanie i redagowanie pism i arkuszy kalkulacyjnych.Fakturowanie i wysyłanie dokumentacji przewozowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Dobry wzrok i słuch, odpowiedzialność, komunikatywność.Podstawowa znajomość obsługi urządzeń oraz programów komputerowych.

Miejsce pracy:

Smardzów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy

wczoraj

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

małopolskie, Krzeszowice

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Głubczycach

opolskie, Branice

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

śląskie, Cieszyn

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

śląskie, Myszków