Strona główna   >   Oferty pracy   >   Specjalista ds. administracji

Specjalista ds. administracji

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu, dolnośląskie / Wrocław, 2024-05-19

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/1994
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie kalendarzem przełożonych dyrektorów (harmonogram dnia, planowanie spotkań), rezerwacje podróży służbowych do i z krajów francuskojęzycznych. Praca nad wsparciem projektów P2P (referencje dostawców, tworzenie zamówień zakupu, płatność następcza). Organizowanie wydarzeń i ich zarzązanie. Zarządzanie wydatkami i ewidencją czasu pracy. Kontakt z klientem wewnętrznym z wykorzystaniem języka angielskiego i francuskiego.Forma umowy: umowa o pracę na czas nieokreslony, praca w godzinach od 9.00-17.00Miejsce pracy: ul. Sucha 2, 50-086 Wrocław
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali specjaliści do spraw administracji i rozwoju
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: francuski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Biegła znajomość pakietu Office
Uprawnienia: BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe staż pracy 2 lata mile widziane doświadczenie w pracy zdobyte w międzynarodowej korporacjibiegła znajomość pakietu MS Office bardzo dobra znajomość obsługi komputera znajomość języka francuskiego na poziomie C1 w mowie i piśmie znajomosć jezyka angielskiego na poziomie C1 w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 do 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

lubuskie, Krosno Odrzańskie

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

śląskie, Ruda Śląska

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

śląskie, Sosnowiec

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

lubelskie, Puławy