Strona główna   >   Oferty pracy   >   Specjalista do spraw obsługi projektów

Specjalista do spraw obsługi projektów

Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim, zachodniopomorskie / Złocieniec, 2022-05-25

Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim
Miejsce pracy: Złocieniec
Numer: StPr/22/0401
OBOWIĄZKI:
Sporządzanie raportów.Tworzenie i aktualizacja harmonogramu projektu.Wsparcie kierownika projektu w zadaniach związanych z zarządzaniem i realizacją projektów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: mechanika i budowa maszyn
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: zarządzanie produkcją
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Złocieniec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim