Strona główna   >   Oferty pracy   >   Sekretarz/sekretarka

Sekretarz/sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu, zachodniopomorskie / Barlinek, 2022-11-23

Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu
Miejsce pracy: Barlinek
Numer: StPr/22/0956
OBOWIĄZKI:
- Instruktaż szkoleniowy z zakresu BHP i PPOŻ. - Instruktaż stanowiskowy- Szkolenie z zakresu obsługi programów komputerowych, podstawowych dokumentów biurowych- Szkolenie z zakresu: Etyka zawodowa doradcy ubezp., podstawowe informacje z rynku ubezp., obsługa programów służących do obsługi posprzedażowej- Szkolenie: ogólne informacje ubezpieczeniowe, z dokumentów - Polisa, Aneks, Umowa kupna -sprzedaży, Cesja, Inspekcja AC, Scan - wdrażanie do obsługi systemów-Szkolenie z zakresu : OWU, RODO, IDD, zapoznanie z produktami ubezpieczeniowymi, OWU, procedurami,-Planowanie zadań, organizacja czasu pracy- Szkolenie z zakresu : zagadnienia prawne- Wdrożenie pracownika do samodzielnej obsługi biurowej (obsługa telefonów, obsługa interesantów)- Przygotowywanie dokumentów ubiegłorocznych do obsługi bieżącej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: organizacja czasu pracy
Uprawnienia: umiejętnośc pracy w zespole
Uprawnienia: komunikatywność

Miejsce pracy:

Barlinek

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu

wczoraj

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.

mazowieckie, Warszawa

wczoraj

Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu