Strona główna   >   Oferty pracy   >   Sekretarz szkoły (9 j)

Sekretarz szkoły (9 j)

Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku, mazowieckie / Sobienie-Jeziory, 2023-01-20

Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku
Miejsce pracy: Sobienie-Jeziory
Numer: StPr/23/0015
OBOWIĄZKI:
1)prowadzenie sekretariatu szkoły;2) zapewnienie sprawnej i kulturalnej obsługi kancelaryjno-biurowej;3) prowadzenie składnicy akt;4) prowadzenie spraw kadrowych szkoły w formie papierowej i elektronicznej, w tym przygotowywanie umów o pracę oraz innych druków i aktów kadrowych;5) prowadzenie akt osobowych wszystkich pracowników szkoły i odpowiadanie za ich zabezpieczenie zgodnie z przepisami oraz dokumentację związaną z awansem zawodowym nauczycieli;6) sporządzanie sprawozdań SIO, ZUS, GUS, PEFRON w zakresie podległych mu spraw;7) wykonywanie innych czynności wynikających z potrzeb szkoły a zleconych przez dyrektora szkoły.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: obsługa komputera - Exel, Word
Uprawnienia: A/B) umiejętnośc obsługi biura i sekretariatu
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice

Miejsce pracy:

Sobienie-Jeziory

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

podkarpackie, Jankowice

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

mazowieckie, Białobrzegi

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku

mazowieckie, Wielgie

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim