Strona główna   >   Oferty pracy   >   Sekretarka

Sekretarka

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie, małopolskie / Kraków, 2024-02-22

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Sekretarka
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/0922
OBOWIĄZKI:
Kierowanie pojazdem kat. B, obsługa komputera, przyjmowanie, odbieranie korespondencji, rejestracja pism, nadawanie numerów, obsługa urządzeń biurowych, poczty e-mail. Pisanie raportów, archiwizacja, obsługa pakietu office, redagowanie protokołów. Bieżąca obsługa biura,zaopatrywanie biura w artykuły biurowe i spożywcze.Praca od 8-16.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sekretarka
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Podstawowa obsługa komputera

Wymagania inne:

Umiejętność: kierowania pojazdem kat. BMile widziane doświadczenie.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim

wielkopolskie, Grodzisk Wielkopolski

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach

warmińsko-mazurskie, Bartoszyce

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

świętokrzyskie, Skarżysko-Kamienna

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie

warmińsko-mazurskie, Mrągowo