Strona główna   >   Oferty pracy   >   Sekretarka

Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu, zachodniopomorskie / Mirosławiec, 2024-02-12

Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu
Sekretarka
Miejsce pracy: Mirosławiec
Numer: StPr/24/0061
OBOWIĄZKI:
- przeszkolenie BHP i PP- zapoznanie z obowiązujacym regulaminem pracy- zapoznanie się z:*ze strukturą administracyjną UM w M-cu*z instrukcją kancelaryjną*KPA*ustawą o ochronie sanych osobowych oraz ustawą o ochronie informacji niejawnych- pomoc przy przyjmowaniu koorenspondencji i rejestrowaniu pism w eKancelarii- skanowanie dokumentów- pomoc przy wprowadzeniu korenspondencji do programu eKancelaria- roznoszenie korenspondencji do pracowników- obsługa interesantów- odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych- przygotowanie projektów pism
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: sumienność

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Mirosławiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim

wielkopolskie, Grodzisk Wielkopolski

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach

warmińsko-mazurskie, Bartoszyce

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

świętokrzyskie, Skarżysko-Kamienna

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie

warmińsko-mazurskie, Mrągowo