Strona główna   >   Oferty pracy   >   Sekretarka

Sekretarka

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy, mazowieckie / Warszawa, 2024-01-24

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Sekretarka
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/00364
OBOWIĄZKI:
1) Przyjmowanie i selekcjonowanie korespondencji, 2) Obsługa telefonów3) Przedkładanie pism i korespondencji do akceptacji przełożonych,4) Przygotowywanie korespondencji do wysyłki5) Obsługa komputera i posługiwanie się różnymi edytorami tekstu6) Odbiór poczty elektronicznej7) Obsługa kserokopiarki8) Prowadzenie grafiku konferencji i spotkań kierownictwa.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sekretarka
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagania:1) Wykształcenie średnie2) Obsługa komputera z MS Office3) Komunikatywna znajomość języka polskiegoObowiązki:1) Przyjmowanie i selekcjonowanie korespondencji, 2) Obsługa telefonów3) Przedkładanie pism i korespondencji do akceptacji przełożonych,4) Przygotowywanie korespondencji do wysyłki5) Obsługa komputera i posługiwanie się różnymi edytorami tekstu6) Odbiór poczty elektronicznej7) Obsługa kserokopiarki8) Prowadzenie grafiku konferencji i spotkań kierownictwa.[Kontakt: Tel. 538117568 e-mail:agnieszka.pesko@mrips.gov.pl ]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 455 PLN

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

mazowieckie, Mińsk Mazowiecki

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

lubelskie, Biała Podlaska

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

pomorskie, Prabuty

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

świętokrzyskie, Skarżysko-Kamienna