Strona główna   >   Oferty pracy   >   Sekretarka

Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie, mazowieckie / Gostynin, 2023-02-03

Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie
Sekretarka
Miejsce pracy: Gostynin
Numer: StPr/23/0024
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie ze stanowiskiem pracy sekretarki, zapoznanie z zasadami digitalizacji akt postępowań przygotowawczych w prawach karnych, praktyczna nauka pracy na poszczególnych odcinkach pracy. Wykonywanie czynności pomocniczych w zakresie digitalizacji akt, przygotowywanie akt do digitalizacji, układanie i opisywanie zeskanowanych materiałów, przeglądanie rękopisów pism procesowych i innej korespondencji, zapoznanie się z zasadami prowadzenia rejestrów oraz teczek akt zgodnie z jednolitym wykazem akt w systemie bezdziennikowym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

staż w ramach środków Funduszu Pracy

Miejsce pracy:

Gostynin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie

wczoraj

Warszawski Uniwersytet Medyczny

mazowieckie, Warszawa

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

podkarpackie, Jankowice

2023-02-06

Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

mazowieckie, Białobrzegi

2023-02-06

Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku

mazowieckie, Wielgie