Strona główna   >   Oferty pracy   >   Sekretarka

Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie, lubuskie / Świebodzin, 2022-06-21

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Sekretarka
Miejsce pracy: Świebodzin
Numer: StPr/22/0491
OBOWIĄZKI:
- SZKOLENIE BHP I PPOŻ.,- ZAPOZNANIE Z CAŁOKSZTAŁTEM FUNKCJONOWANIA INSTYTUCJI,- WYKONYWANIA CZYNNOŚCI ADMINISTRACYJNO-BIUROWYCH,- PRZYJMOWANIE INTERESANTÓW ORAZ UDZIELANIE IM OGÓLNYCH INFORMACJI,- PRZYJMOWANIE I REJESTROWANIE KORESPONDENCJI ZA POMOCĄ ELEKTRONICZNEGO ZARZĄDZANIA DOKUMENTACJĄ (EZD)- OBSŁUGA TELEFONÓW,- PRZEDKŁADANIE PISM I KORESPONDENCJI DO APROBATY KIEROWNICTWA, PRZYGOTOWYWANIE KORESPONDENCJI DO WYSYŁKI, ODBIÓR POCZTY ELEKTRONICZNEJ, OBSŁUGA KORESPONDENCJI, PROWADZENIE GRAFIKU KONFERENCJI I SPOTKAŃ KIEROWNICTWA,- SPORZĄDZANIE PISM.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Uprawnienia: Obsługa urządzeń biurowych
Uprawnienia: Bardzo dobra znajomość obsługi komputera MS Office
Uprawnienia: komunikatywność

Miejsce pracy:

Świebodzin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie

dzisiaj

Dino Polska S.A.

wielkopolskie, Krotoszyn

dzisiaj

NORMA Mariusz Bebłowski

mazowieckie, Warszawa

dzisiaj

Przedsiębiorstwo Budowlane

śląskie, Sosnowiec

dzisiaj

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A