Strona główna   >   Oferty pracy   >   Sekretarka - staż

Sekretarka - staż

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie, małopolskie / Bolęcin, 2024-05-17

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Miejsce pracy: Bolęcin
Numer: StPr/24/0448
OBOWIĄZKI:
1. Odbiera, segreguje pisma2. Przekazuje dyrektorowi pisma zgodnie z ich pilnością i ważnością, rejestruje pisma, redaguje pisma zgodnie z zaleceniami dyrektora3. Prowadzi rejestr w ksiedze korespondencji, inwentarzowej, materiałowej4. Opisuje faktury dotyczące zakupionych materiałów pzrez szkołę5. Rejestruje najważniejsze wydarzenia dnia, sprawy, m.in: terminy konferencji, narad, zebrań; telefony w sprawach służbowych; terminy składania sprawozdań6. Archiwizuje dokumenty szkolne7. Obsługuje kserokopiarkę8. Wprowadza dane w systemie informacji oświatowej9. Pośredniczy w załatwianiu spraw w relacji szkoła-rodzic-uczeń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera Word, Exell, Office
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA
Uprawnienia: OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

rzetelność, komunikatywność, punktualność

Miejsce pracy:

Bolęcin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

łódzkie, Skierniewice

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

śląskie, Jastrzębie-Zdrój

wczoraj