Strona główna   >   Oferty pracy   >   Sekretarka medyczna

Sekretarka medyczna

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach, śląskie / Gliwice, 2024-02-03

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/0187
OBOWIĄZKI:
Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracyWykształcenie: min.średnie; znajomość obsługi komputera, w tym praktyczna obsługa programów typu Word i Excel; obsługa urządzeń biurowych; komunikatywność, sumienność i dokładność; zakres obowiązków: porządkowanie dokumentacji medycznej na oddziałach, wypisywanie danych do szpitalnych programów komputerowych, archiwizacja dokumentów; wykonywanioe innych czynności zleconych przez opiekuna stażu; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sekretarka medyczna
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim

wielkopolskie, Grodzisk Wielkopolski

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach

warmińsko-mazurskie, Bartoszyce

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

świętokrzyskie, Skarżysko-Kamienna

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie

warmińsko-mazurskie, Mrągowo