Strona główna   >   Oferty pracy   >   Sekretarka medyczna

Sekretarka medyczna

Powiatowy Urząd Pracy w Węgorzewie, warmińsko-mazurskie / Węgorzewo, 2023-01-26

Powiatowy Urząd Pracy w Węgorzewie
Miejsce pracy: Węgorzewo
Numer: StPr/23/0004
OBOWIĄZKI:
-gromadzenie, przechowywanie i przetwarzanie ofnormacji w obrębie komórek org.-prowadzenie dokumentacji medycznej-zarządzanie korespondencją medyczną-gromadzenie i przechowywanie danych o pacjentachobsługa sprzętu biurowego-współpraca z pacjentami i ich rodzinami-rozliczanie udzielanych świadczeń medycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)
Uprawnienia: dokładność, empatia, komunikatywność, dobra organizacja czasu pracy

Wymagania inne:

Umiejętność rozliczeń świadczeń zdrowotnych, znajomość systemu medycznego Medicus

Miejsce pracy:

Węgorzewo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 417 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Węgorzewie

dzisiaj

Primost Południe Sp. z o.o.

śląskie, Będzin

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

podlaskie, Suwałki

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie

mazowieckie, Łaszewo

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

mazowieckie, Płońsk