Strona główna   >   Oferty pracy   >   Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

Lowell International Polska Sp. z o.o., świętokrzyskie / Sandomierz, 2022-10-30

Firma handlowa (handel zagraniczny) zatrudni osobę na stanowisko Samodzielnego Księgowego do obsługi pełnej księgowości sp. z o.o. oraz JDG w Sandomierzu.

Miejsce pracy: Sandomierz
Zadania:
  • Weryfikacja, dekretacja i ewidencjonowanie dokumentów księgowych w systemie księgowym zgodnie z wymogami ustawy o rachunkowości oraz aktów wykonawczych.
  • analiza dokumentów księgowych pod kątem merytorycznym.
  • Kontrolowanie i sprawdzanie rejestrów VAT w zakresie poprawności stosowania przepisów dotyczących podatku od towarów i usług.
  • Bieżąca analiza i weryfikowanie rozrachunków, sporządzanie potwierdzeń sald.
  • Współpraca przy sporządzaniu miesięcznej i rocznej sprawozdawczości finansowej
  • Kalkulacja podatku dochodowego CIT , PIT
  • Sporządzanie plików JPK_V7M.
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych.
  • Obsługa systemu kadrowo-płacowego oraz naliczanie wynagrodzeń dla pracowników.
  • Monitorowanie zmian w zakresie przepisów ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych i kadrowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe z zakresu finansów i rachunkowości.
  • Chęć zdobywania umiejętności i wiedzy, otwartość
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w pełnej księgowości.
  • Znajomość prawa podatkowego, ustawy o rachunkowości.
  • Znajomość przepisów prawa pracy, zasad naliczania wynagrodzeń.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
  • Mile widziana znajomość programów Symfonia.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie.
  • Niezbędne narzędzia do funkcjonowania stanowiska pracy.
  • Szkolenia niezbędne do poszerzania doświadczenia.