Strona główna   >   Oferty pracy   >   Rejestratorka medyczna

Rejestratorka medyczna

Termedia Sp. z o.o., wielkopolskie / Poznań, Piątkowo, 2022-11-28

Ogłoszenie numer: 7714797, z dnia 2022-11-28

Przychodnia Termedica poszukuję osoby na stanowisko rejestratorki medycznej.

Miejsce pracy: Poznań, Piątkowo

Opis stanowiska

  • Prowadzenie zapisów pacjentów i kalendarza wizyt
  • Telefoniczne potwierdzanie wizyt
  • Weryfikacja płatności
  • Dbanie o obieg dokumentów
  • Przygotowywanie zestawień
  • Kierowanie pacjentów do odpowiednich gabinetów

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku rejestratorki lub sekretarki medycznej – warunek wymagany
  • Punktualność
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kultura osobista
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (pełen etat)
  • Pracę w systemie zmianowym w godz. 7:30-20:00
  • Stabilne miejsce pracy

2022-12-02

Medicover sp. z o.o.

łódzkie, Łódź, ul. Śmigłego Rydza 20 (Cross Point)​

2022-12-01

Polskie Koleje Państwowe S.A.

opolskie, Opole

2022-12-01

ACS AUDIKA Sp. z o.o.

podlaskie, Białystok

2022-11-30

mazowieckie, Warszawa, al. Rzeczpospolitej 5