Strona główna   >   Oferty pracy   >   Rejestratorka medyczna

Rejestratorka medyczna

Klient portalu Praca.pl, lubuskie / Gorzów Wielkopolski, 2022-11-11

Ogłoszenie numer: 7665114, z dnia 2022-11-11

Klient portalu Praca.pl

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Opis stanowiska

Osoba na stanowisko do recepcji w nowo otwartej klinice medycyny estetycznej.

Do głównych obowiązków należeć będzie rejestracja i obsługa pacjenta.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Komunikatywność, odpowiedzialność, dokładność,
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego,
  • Prawo jazdy.

Oferujemy

  • Umowa o pracę,
  • Praca w ciekawym zespole,
  • Możliwość awansu,
  • Dodatkowe premie.

wczoraj

Medicover sp. z o.o.

łódzkie, Łódź, ul. Śmigłego Rydza 20 (Cross Point)​

2022-12-01

Polskie Koleje Państwowe S.A.

opolskie, Opole

2022-12-01

ACS AUDIKA Sp. z o.o.

podlaskie, Białystok

2022-11-30

mazowieckie, Warszawa, al. Rzeczpospolitej 5