Strona główna   >   Oferty pracy   >   Referent w Wydziale Przyłączania i Rozwoju

Referent w Wydziale Przyłączania i Rozwoju

PGE Dystrybucja S.A., mazowieckie / Pruszków, ul. Waryńskiego 4/6 , 2022-06-18

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa/Rejon Energetyczny Pruszków

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

Miejsce pracy: Pruszków, ul. Waryńskiego 4/6
Twój zakres obowiązków:
  • Kompleksowa obsługa klienta dystrybucyjnego: bezpośrednia, telefoniczna, mailowa i korespondencyjna.
  • Udzielanie informacji w zakresie realizowanych przyłączeń do sieci dystrybucyjnej.
  • Rejestrowanie wniosków składanych przez klientów.
  • Przygotowywanie i wydawanie potwierdzeń możliwości świadczenia usługi dystrybucyjnej
    i określenia parametrówtechnicznych dostaw.
  • Wprowadzanie danych z zakresu przyłączania odbiorców do systemów informatycznych.
  • Obsługa systemów informatycznych wykorzystywanych w procesie przyłączania do sieci, dystrybucji energii i rozliczeniowym.
  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów dotyczących realizowanych zadań.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie średnie.
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel).
  • Umiejętność obsługi komputera.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Komunikatywność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz analitycznego myślenia.
  • Dokładność.
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.

2022-06-23

ProData Consult Sp.z o.o

mazowieckie, Warszawa

2022-06-23

Intercam Studios Poland

łódzkie,

2022-06-22

Medicover Sp. z o.o.