Strona główna   >   Oferty pracy   >   Referent w Sekcji Administracyjnej z Kancelarią

Referent w Sekcji Administracyjnej z Kancelarią

Szpital Specjalistyczny w Pile, wielkopolskie / Piła, wczoraj

Ogłoszenie numer: 8772916, z dnia 2024-02-26

Miejsce pracy: Piła

Opis stanowiska

  • obsługa sekretariatu Dyrektora Szpitala oraz jego Zastępców,
  • ścisła współpraca ze stanowiskiem ds. obsługi kancelaryjnej w zakresie ekspedycji korespondencji,
  • prowadzenie korespondencji Dyrektora Szpitala jego  Zastępców i Kierownika Sekcji Administracyjnej i Kancelarii,
  • prowadzenie spraw gospodarczych i zaopatrzeniowych sekretariatu,
  • obsługa spotkań okolicznościowych i szkoleń organizowanych przez Dyrektora Szpitala, Zastępcę Dyrektora ds. Lecznictwa oraz Kierownika Sekcji Administracyjnej i Kancelarii,
  • protokołowanie zebrań i spotkań Dyrektorów,
  • zgłaszanie do USC  wykazu dot. urodzeń i zgonów,
  • przygotowywanie i przekazywanie akt spraw prowadzonych na stanowisku pracy do składnicy akt zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami wewnętrznymi  i zewnętrznymi,
  • zastępowanie w razie nieobecności innych pracowników Sekcji.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunek administracja lub pokrewne,
  • doświadczenie w pracy w administracji,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność redagowania pism,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dobra organizacja pracy i terminowość,
  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,
  • samodzielność,
  • kreatywny i otwarty sposób myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole,

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i znajomość zagadnień związanych z działalnością szpitala.

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • dopłatę do wypoczynku oraz inne świadczenia socjalne,
  • możliwość podnoszenia kompetencji poprzez udział w szkoleniach.

2024-02-23

Uniwersytet Wrocławski

dolnośląskie, Wrocław, Plac Uniwersytecki 1

2024-02-21

dolnośląskie, Wrocław, plac Uniwersytecki 1

2024-02-20

dolnośląskie, Wrocław