Strona główna   >   Oferty pracy   >   Referent / Specjalista w Dziale Nauki i Projektów CM

Referent / Specjalista w Dziale Nauki i Projektów CM

UMK w Toruniu Collegium Medicum im.Ludwika Rydygiera, kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz, 2024-03-19

UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU
Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy
zatrudni na stanowisko (1 etat)
referenta /specjalisty
w Dziale Nauki i Projektów CM
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Główne obowiązki:

  • obsługa administracyjna zadań badawczych realizowanych w ramach podstawowej działalności badawczej,
  • koordynowanie procesu przygotowania wniosków dotyczących inwestycji w zakresie aparatury naukowo-badawczej,
  • obsługa administracyjna urlopów szkoleniowych i naukowych pracowników,
  • obsługa administracyjna zadań związanych z upowszechnianiem nauki,
  • zlecanie realizacji usług naukowych,
  • przygotowanie sprawozdań,
  • rzetelne wprowadzanie wymaganych danych do wewnętrznych systemów CM UMK oraz zewnętrznych systemów statystycznych, sprawozdawczych, informacyjnych i innych,
  • aktualizacja informacji na stronie internetowej,
  • archiwizacja dokumentacji.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe,
  • co najmniej 2-letni staż pracy,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • umiejętność dobrej organizacji pracy, w tym pracy zespołowej,
  • zdolności organizacyjne,
  • komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność w działaniu
  • skrupulatność, terminowość i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie),
  • znajomość ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, w szczególności w sprawie ewaluacji jakości działalności naukowej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w renomowanej Uczelni,
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i programu opieki medycznej,
  • możliwość skorzystania z pakietu świadczeń socjalnych, m.in.:
    • dofinansowania biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe,
    • dofinansowania do karty Multisport,
    • dofinansowania opłat z tytułu uczęszczania dziecka do żłobka, przedszkola lub innych placówek wychowania przedszkolnego,
    • dofinansowania wypoczynku, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży,
    • preferencyjnych pożyczek.

dzisiaj

NES Global Talent

opolskie, Opole

dzisiaj

MPM agd S.A.

mazowieckie, Milanówek

dzisiaj

Warszawski Uniwersytet Medyczny

mazowieckie, Warszawa

dzisiaj

GEODIS Poland

mazowieckie, Warszawa, ul. Postępu 17b