Strona główna   >   Oferty pracy   >   Recepcjonista

Recepcjonista

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu, podkarpackie / Jarosław, 2024-02-04

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Miejsce pracy: Jarosław
Numer: StPr/24/0039
OBOWIĄZKI:
Rezerwacja pokoi i usług hotelowych i gastronomicznych, obsługa gości,prowadzenia rachunków hotelowych gości,prowadzenie dokumentacji związanej ze sprzedażą i obsługą gości, pomoc w przygotowaniu śniadań hotelowych.WYMAGANIA: wykształcenie wyższe - hotelarstwo, biegła znajomość j.angielskiego, umiejętność obsługi programów komputerpwych:Wapro.mag,Soga, znajomość obsługi kasy fiskalnej,terminalu płatniczego, portalu booking.com,.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: hotelarstwo
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jarosław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

podlaskie, Suwałki

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku

mazowieckie, Ciepielów

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

pomorskie, Czersk

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

dolnośląskie, Lubawka