Strona główna   >   Oferty pracy   >   Recepcjonista / Recepcjonistka

Recepcjonista / Recepcjonistka

ISS Facility Services Sp. z o.o., małopolskie / Kraków, Podgórze, 2023-01-25

People make places
Miejsce pracy: Kraków, Podgórze

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2 000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Zakres obowiązków:
  • kompleksowa obsługa gości wchodzących do biura
  • obsługiwanie rozmów telefonicznych przychodzących i wychodzących
  • prowadzenie ewidencji osób wchodzących i wychodzących z biura
  • utrzymywanie wysokiej jakości świadczonych usług
  • rezerwacja sal konferencyjnych i przygotowywanie identyfikatorów dla gości
  • zgłaszanie usterek do obsługi technicznej budynku oraz usterek maszyn vendingowych
  • awizacje i rozliczanie obiegówek
  • dbałość o wizerunek recepcji
Wymagania:
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • wysoka kultura osobista oraz rozwinięte umiejętności organizacyjne
Oferujemy:
  • pracę od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin 8-16, 9-17
  • wdrożenie stanowiskowe
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • przyjazne i pomocne środowisko pracy
  • benefity wewnętrzne
  • zdobycie doświadczenia i rozwój w strukturach światowego dostawcy usług FM

wczoraj

Modus Sp. z o.o. Sp. Kom.

mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe, ul. Zamieniecka

wczoraj

Grupa Mieszko

mazowieckie, Warszawa

wczoraj

ManpowerGroup

2023-02-06

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy