Strona główna   >   Oferty pracy   >   Recepcjonista / Recepcjonistka

Recepcjonista / Recepcjonistka

Solid Security Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, Centrum, 2022-08-02

Firma Solid Security Sp. z o.o prowadzi rekrutację na prestiżowy Biurowiec Klasy Premium +

na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Centrum

Zakres obowiązków:

  • witanie gości, pracowników, kurierów i dostawców
  • rejestracja gości zgodnie z procedurami
  • regularna codzienna obsługa recepcyjna gości
  • udzielanie informacji gościom i pracownikom najemców
  • utrzymywanie kontaktu telefonicznego z ochroną obiektu
  • rejestracja skarg i uwag ze strony gości
  • odbieranie korespondencji dla zarządcy i właściciela obiektu

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na stanowisku recepcjonistki na obiektach biurowych
  • znajomość j. Angielskiego na poziomie B2 – warunek konieczny
  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność obsługi komputera
  • nienaganną prezencje i wysoką kulturę osobistą
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • komunikatywność

Oferujemy:

  • stabilne długoterminowe zatrudnienie na podstawie o umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym)
  • stawka godzinowa 28,21 zł brutto za 1 rbh.
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w terminie
  • praca w systemie 11 godzinnym (4 dni w tygodniu)
  • szkolenia wdrożeniowe
  • możliwość rozwoju zawodowego

2022-08-05

Bołtowicz Sp. J.

mazowieckie, Warszawa

2022-08-04

Solid Security Sp. z o.o.

mazowieckie, Warszawa, Centrum

2022-08-04

Arla Global Shared Services Sp. z o.o.

pomorskie, Gdańsk