Strona główna   >   Oferty pracy   >   Recepcjonista / Recepcjonistka - Punkt Info - Galeria Handlowa

Recepcjonista / Recepcjonistka - Punkt Info - Galeria Handlowa

Solid Security Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, Śródmieście, 2022-08-25

Poszukujemy osoby na stanowisko: Recepcja / Punkt Info w Galerii Handlowej

Miejsce pracy: Warszawa, Śródmieście

Zakres obowiązków:

  • Praca na punkcie info
  • Obsługa komputera
  • Wyrabianie kart podarunkowych
  • Informacja dla klientów galerii
  • Praca w godzinach 10:00 do 22:00

Wymagania:

  • Obowiązkowość
  • Komunikatywność
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie w wysokości 22,11 brutto/h
  • Gwarancję wypłaty wynagrodzenia na czas
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • System pracy 12 - godzinny