Strona główna   >   Oferty pracy   >   Recepcjonista-pomocnik fryzjera

Recepcjonista-pomocnik fryzjera

Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie, wielkopolskie / Leszno, 2022-10-29

Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Miejsce pracy: Leszno
Numer: StPr/22/1003
OBOWIĄZKI:
- Organizacja recepcji (m.in. obsługa aplikacji służącej do zarządzania salonem barberskim, powitanie klientów) - obsługa kasy fiskalnej, - przygotowywanie stanowiska do pracy,- wykonywanie zabiegów pomocniczych (np. mycie głowy),- dbanie o czystość zakładu barberskiego,- odbieranie telefonów oraz odpisywanie na wiadomości, - prowadzenie profilu w social mediach (przygotowywanie postów, wykonywanie zdjęć strzyżeń)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: usługi kosmetyczne lub fryzjerstwo
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Leszno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie