Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik sekretariatu

Pracownik sekretariatu

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie, pomorskie / Wejherowo, 2022-06-18

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Miejsce pracy: Wejherowo
Numer: StPr/22/1254
OBOWIĄZKI:
- wysyłanie i sortowanie korespondencji wychodzacej i przychodzącej;- ekspediowanie poczty do Sądu, Aresztu oraz Policji;- odkładanie zwrotek oraz sprawdzanie prawomocności;- sporządzanie wykazów poczty przychodzącej i wychodzącej;- odbieranie telefonów, udzielanie niektórych informacji petentom zleconych przez kierownika sekretariatu;- zakładanie i zszywanie okładaek postępowań karnych;- animizacja akt;- archiwizacja akt;- praca w systemie Informatycznym Prokuratury PROK - SYS;- pisanie zleconych pism
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera

Miejsce pracy:

Wejherowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

wczoraj

NORMA Mariusz Bebłowski

mazowieckie, Warszawa

2022-07-03

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz

2022-06-30

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

mazowieckie, Zielonka

2022-06-30

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

łódzkie, Zduńska Wola