Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik Recepcji

Pracownik Recepcji

Dussmann Polska Sp.z o.o. , mazowieckie / Warszawa, Praga, 2022-11-14

Miejsce pracy: Warszawa, Praga

DUSSMANN POLSKA Sp. z o. o. zamierza zatrudnić:

Oferujemy:
  • Atrakcyjne, uczciwe i terminowe wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę w wysokości 5530,00 zł brutto/mc
  • Szacunek i troskę o pracownika
  • Wsparcie merytoryczne przełożonego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szeroki wachlarz benefitów pozapłacowych
Oczekujemy:
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • niekaralności w rozumieniu KK
  • dyspozycyjności (praca w systemie 9 h i 12 h)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Zachęcamy do aplikowania studentów/studentki

Obowiązki:
  • kontakt z najemcami
  • wydawanie kart i kluczy
  • prowadzenie ewidencji gości

wczoraj

Toyota Kraków Dobrygowski

śląskie, Rybnik

wczoraj

Super-Pharm

mazowieckie, Warszawa

2022-11-30

Powiatowy Urząd Pracy w Janowie Lubelskim

lubelskie, Janów Lubelski