Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik recepcji - obiekt biurowy

Pracownik recepcji - obiekt biurowy

Solid Security Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, Śródmieście, 2022-09-27

Miejsce pracy: Warszawa, Śródmieście
Nr ref.: WAR/540

Zakres obowiązków:

  • Witanie gości, pracowników, kurierów i dostawców
  • Rejestracja gości zgodnie z procedurami
  • Udzielanie informacji gościom i pracownikom najemców
  • Utrzymywanie kontaktu telefonicznego z zarządcą budynku i ochroną obiektu
  • Odbieranie korespondencji dla zarządcy i właściciela obiektu
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Doświadczenia w pracy w ochronie na obiektach biurowych
  • Znajomość j. Angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym – warunek konieczny
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu
  • Komunikatywność
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • Stabilne długoterminowe zatrudnienie na podstawie o umowę o pracę ( po 1 miesiącu okresu próbnego)
  • Stawka godzinowa 28,32 zł brutto za 1 rbh.
  • Wynagrodzenie wypłacane w terminie
  • Praca w systemie 8 godzinnym od poniedziałku do piątku
  • Szkolenia wdrożeniowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego

wczoraj

Solid Security Sp. z o.o.

mazowieckie, Warszawa, Śródmieście

wczoraj

Schindler Polska Spółka z o.o.

mazowieckie, Warszawa

2022-10-03

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

śląskie, Łodygowice

2022-10-03

Klient portalu Praca.pl