Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik kancelarii

Pracownik kancelarii

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim, śląskie / Wodzisław Śląski, 2024-02-15

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Miejsce pracy: Wodzisław Śląski
Numer: StPr/24/0147
OBOWIĄZKI:
Sporządzanie informacji i opracowań w zakresie realizowanych zadań urzędu. Udzielanie klientom wyjaśnień i informacji dotyczących zakresu zadań urzędu pracy, podstawowych praw i obowiązkow bezrobotnych i poszukujących pracy, a w razie potrzeby kierowanie ich do właściwych komórek organizacyjnych lub stanowisk pracy. Przygotowywanie do wysyłki korespondencji oraz przesyłek, obsługa centrali telefonicznej oraz faxu.Obsługa programu elektronicznego obiegu dokumentów.Inne sprawy zlecone przez Dyrektora lub z-cę Dyrektora PUP.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wodzisław Śląski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

wczoraj

Polskie Koleje Państwowe S.A.

mazowieckie, Warszawa

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

śląskie, Zabrze

wczoraj

Gdański Urząd Pracy

pomorskie, Gdańsk

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach

lubuskie, Słubice