Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik Kancelarii Notarialnej

Pracownik Kancelarii Notarialnej

Kancelaria Notarialna, opolskie / Kędzierzyn-Koźle, 2024-02-13

Kancelaria Notarialna w Kędzierzynie-Koźlu poszukuje na stanowisko:
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie sekretariatu Kancelarii,
  • Kontakt z klientami, udzielanie informacji,
  • Pomoc przy sporządzanie projektów aktów notarialnych.
Wymagania:
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Odpowiedzialność, rzetelność , obowiązkowość, terminowość,
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość programu MS Word,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej.
Oferujemy:
  • Stabilna i ciekawa praca w działającej od lat Kancelarii Notarialnej,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Satysfakcja z pracy w przyjemnym otoczeniu i przyjaznej atmosferze.

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim

wielkopolskie, Grodzisk Wielkopolski

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach

warmińsko-mazurskie, Bartoszyce

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

świętokrzyskie, Skarżysko-Kamienna

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie

warmińsko-mazurskie, Mrągowo