Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik działu administracji i marketingu

Pracownik działu administracji i marketingu

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie, dolnośląskie / Dzierżoniów, wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Miejsce pracy: Dzierżoniów
Numer: StPr/23/0016
OBOWIĄZKI:
- segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju, kontrola nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą- sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym- wprowadzanie dokumentów do programu rachunkowego- przygotowywanie korespondencji z kontrahentami, urzędami- wypełnianie formularzy podatkowych i sporządzanie zestawień finansowych na podstawie zapisów księgowych- archiwizowanie dokumentów- przygotowywanie dokumentów dla działu księgowego i kadrowego- składanie zamówień u podwykonawców- inne prace logistyczne i biurowe- tworzenie bazy klientów, tworzenie i wysyłanie ofert- wykonywanie zdjęć i filmów wraz z obróbką graficzną, zarządzanie działaniami promocyjnymi- obsługa social mediów i strony internetowej firmy- tworzenie strategii marketingowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera i urządzeń biurowych

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, umiejętność obsługi komputera w stopniu podstawowym i urządzeń biurowych, staż pracy nie wymagany

Miejsce pracy:

Dzierżoniów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

lubelskie, Chełm

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku

warmińsko-mazurskie, Giżycko

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

wielkopolskie, Kalisz

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

śląskie, Sosnowiec