Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu, podkarpackie / Mielec, 2024-04-25

Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu
Miejsce pracy: Mielec
Numer: StPr/24/0762
OBOWIĄZKI:
Pracownik biurowy,sporządzanie pism, dokonywanie analiz zapotrzebowania, aktywne wyszukiwanie dostawców, analizowanie cen, warunków i terminów dostaw, negocjowanie warunków wpółpracy z nowymi dostawcami, składanie zamówien oraz nadzór nad procesem ich realizacja, wsparcie zespołu w bieżących projektach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

bardzo dobra znajomośc MS OFFICE,bardzo dobra znajomość MS EXCELL, znajomośc języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Miejsce pracy:

Mielec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

dzisiaj

SAWIMED Sp. z o. o.

mazowieckie, Sawice-Wieś, ul. Ogrodowa 20, koło Sokołowa-Podlaskiego

dzisiaj

Selgros Cash&Carry

mazowieckie, Piaseczno, k. Warszawy

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

śląskie, Sosnowiec