Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Gdański Urząd Pracy, pomorskie / Gdańsk, 2024-03-30

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/1978
OBOWIĄZKI:
STAŻ ZORGANIZOWANY PRZEZ GUP.Zapoznanie się z Regulaminem organizacyjnym GUP/CPSiS, zapoznanie się z ustawą z dnia 20.04.2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, zapoznanie się z procedurami w Dziale Marketingu i Współpracy z Pracodawcami/CPSiS, zapoznanie się z komputerowym programem Traffit. Wprowadzanie danych do komputerowej bazy danych pod nadzorem. Obsługa bezpośrednia i telefoniczna klientów CPSiS. Pozyskiwanie, przyjmowanie i wprowadzanie ofert pracy do komputerowej bazy ofert pracy. Dbanie o aktualizację ofert pracy będących w dyspozycji CPSiS. Dbanie o pozytywny wizerunek GUP/CPSiS poprzez kompleksową obsługę klientów. Czynny udział w wydarzeniach skierowanych do seniorów w GUP oraz poza siedzibą. Informowanie o usługach Centrum. Kolportaż materiałów promocyjnych: ulotek, plakatów na terenie miasta Gdańsk. Nauka od poniedziałku do piątku, w godzinach: 07:30-15:30.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

znajomość obsługi komputera.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy

wczoraj

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

małopolskie, Kraków