Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim, śląskie / Wodzisław Śląski, 2024-02-12

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Miejsce pracy: Wodzisław Śląski
Numer: StPr/24/0142
OBOWIĄZKI:
obsługa punktu informacyjnego, analiza dokumentów przedkładanych przez osoby rejestrujace się w PUP, udzielanie informacji telefonicznych, obsługa komputera-praca w systemie Syriusz, kompletowanie dokumentacji bezrobotnych i poszukujących pracy, doręczanie korespondencji uprawnionym podmiotom na terenie miasta (np. ZUS, MOPS, komornicy, UM, US), przygotowanie akt w celu przekazania do archiwum, pomoc w prowadzeniu archiwum zakładowego, inne prace zlecone przez Dyrektora lub Zastępcę Dyrektora PUP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wodzisław Śląski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

wczoraj

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

małopolskie, Krzeszowice

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Głubczycach

opolskie, Branice

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

śląskie, Cieszyn

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

śląskie, Myszków