Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie, mazowieckie / Gostynin, 2024-02-10

Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie
Miejsce pracy: Gostynin
Numer: StPr/24/0175
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie ze stanowiskiem pracy, z zasadami obiegu korespondencji, praktyczna nauka pracy na poszczególnych odcinkach pracy, wykonywanie czynności pomocniczych przy przyjmowaniu pism, przesyłek, przygotowywanie korespondencji do ekspedycji. Zapoznanie się z zasadmi prowadzenia rejestrów oraz teczek akt zgodnie z jednolitym wykazem akt w systemie bezdziennikowym. Obsługa urządzeń biurowych. Zapoznanie z obowiązującymi zasadami prowadzenia magazynu dowodów rzeczowych oraz wykonywanie pomocniczych czynności związanych z przyjmowaniem dowodów rzeczowych, przygotowywanie akt i teczek spraw do archiwizacji, archiwizowanie dokumentacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

staz w ramach Algorytmu

Miejsce pracy:

Gostynin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki

wczoraj

Selgros Cash&Carry

mazowieckie, Piaseczno, k. Warszawy

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie

warmińsko-mazurskie, Kętrzyn

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

wielkopolskie, Poznań